Привчайте дитину ділитися звами враженнями про відвідування Інтернету тарозповідати проте, щовикликало внеї хвилювання. На уроці Я досліджую світ учні 4-В класу спробували передати різні емоції через екран. В сучасному світі, через призму екранів, ми часто забуваємо про живе спілкування та справжні емоції. Крім того, учні на чолі з класним керівником пройшли тестування «Кіберсвіт під контролем» та отримали сертифікати. Перевірте знання основних термінів з Кібербезпеки – покажіть кращий час у навчальній грі, ніж Ваші однокласники.

безпечний інтернет тестування

Невміння орієнтуватися в онлайн-просторі навіть порівнюють із невмінням писати та читати. На тлі стабільно високого рівня користування Інтернетом серед дітей віком років сьогодні зростає число користувачів молодшого шкільного віку (6-10 років). З кожним роком кількість користувачів всесвітньої мережі неухильно зростає.Інтернет-технології вже стали невід’ємноючастиною життясучасного суспільства. Нікого не дивуєте, що в three роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію задопомогою Google.

Презентували свої проєкти, в яких закликали до етичного спілкування в онлайн-просторі, наголосили на поведінці людини в мережі під час виявлення ознак кібербулінгу. Батькам варто пам’ятати, щоонлайн-простір єцінним ресурсомізвеликою кількістю захоплюючої танавчальної інформації для розвитку малюка. Адля того, щоб перебування наших дітей вмережі Інтернетбуло безпечним, мимаємо ознайомити їхзможливими ризиками йзабезпечити необхідний захист.

Основи Інформаційної Безпеки Підсумкове Тестування

Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників. Установіть правильну послідовність дій для створення візуалізації в Google Public Data Explorer. Встановіть правильну послідовність дій для створення події в додатку Google Календар на смартфоні.

Вітаємо Надзвичайно Талановитих, Розумних Та Успішних Учнів 11-а Класу!!!

ХТУ «IT STEP» святкує нещодавнє досягнення – “Вступ. За цим рейтингом Харківський технологічний університет “IT STEP” посів 3 місце серед ЗВО (ВНЗ) за балами НMT за контракт серед усіх університетів у Харкові та 1 місце серед приватних. Це визначне досягнення для навчального закладу, оскільки воно демонструє наше прагнення до досконалості в освіті та відданість забезпеченню якісного досвіду навчання. Підсумовуючи, курс “Мережі та кібербезпека” є цінною інвестицією для тих, хто хоче розвинути свої навички в цій критично важливій галузі.

Та більшість дітей неволодіють інформацією про небезпеку Інтернету й не мають сформованих навичок онлайн-культури. Вчителем інформатики Лиховид І.А. Було проведено вебквест «Безпечний інтернет» для здобувачів освіти 4-Д, 4-З, 4-Є, 4-Ж класів, а також вебквест «Безпечний інтернет вдома» для 3-Є, 3-Ж, 3-Г, 3-Д та 3-З класів. Учні 4-А (класовод Ілляшенко Н.А.) та 4-В класів (класовод Кучма Л.Д.) брали участь lyceum24.zt.ua у вікторині «Безпечний інтернет», а також пройшли тестування «Кіберсвіт під контролем-2023», за яке отримали сертифікат від освітньої платформи «Всеосвіта». Підтримувати з дитиною довірливі відносини, щоб у разі небезпеки вона звернулася до вас за допомогою. У сучасну цифрову епоху кіберзлочинність стає все більш витонченою та широко поширеною, і організаціям потрібні люди, здатні реагувати на ці загрози.